13279.
323. Gelaufene Fernauktion
Poster
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
cca 1900-1940 II. Rákóczy Ferenc búcsúja, Bp., Flesch&Fischer, litográfia, papír, szakadással, az egyik szélén sérüléssel, kis hiánnyal, 74x54 cm.