11148. 323. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán bögre, oldalán mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm, d: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván