10310. 323. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Tóth Zsuzsa (?- ): JA, aquatinta, papír, jelzett, számozott (3/7), plexizett fa keretben, 17,5×8 cm