Jelzés nélkül: Kilátás a szántóföldekre. Olaj, karton, keretben, 25×29... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Kilatas-a-szantofoldekre-Olaj-karton-keretben-25C39729-cm~II1793726
1793726
10382
323
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kilátás a szántóföldekre. Olaj, karton, keretben, 25×29 cm
: vörös_iván