Faragó jelzéssel: Kisfiú és rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farago-jelzessel-Kisfiu-es-rozsa-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-28C39720-cm~II1778997
1778997
10083
323
Beschreibung: Faragó jelzéssel: Kisfiú és rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
: vörös_iván