Carl Nagel Diek: Goethe. 1927. Rézkarc, papír. Jelzett. 27x32 cm Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Carl-Nagel-Diek-Goethe-1927-Rezkarc-papir-Jelzett-27x32-cm-Uvegezett-keretben-Etching-s~II1795811
1795811
10065
323
Beschreibung: Carl Nagel Diek: Goethe. 1927. Rézkarc, papír. Jelzett. 27x32 cm Üvegezett keretben. / Etching signed. 27x32 cm in glazed frame.
: vörös_iván