Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett dísze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Biro-Ferenc-1921-2001-Viragcsendelet-olaj-vaszon-uvegezett-diszes-fa-keretben-52-5C39747-~II1792060
1792060
10033
323
Beschreibung: Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett díszes fa keretben, 52,5×47,5 cm