cca 1930-1940 Az ősi székely írás, üvegezett kopottas fa keretben, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/cca-1930-1940-Az-osi-szekely-iras-uvegezett-kopottas-fa-keretben-keret-14x18-cm~II1794358
1794358
11386
323
Flea Market
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: cca 1930-1940 Az ősi székely írás, üvegezett kopottas fa keretben, keret: 14x18 cm.
: vörös_iván