1863 Statisztikai közlemények. V. kötet. Pest, 1863, Eggenberger Ferdi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500028/1863-Statisztikai-kozlemenyek-V-kotet-Pest-1863-Eggenberger-Ferdinand-Atkotott-felvas~II1775930
1775930
13018
323
Printed Materials
Beschreibung: 1863 Statisztikai közlemények. V. kötet. Pest, 1863, Eggenberger Ferdinánd. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
: tánczos_gábor