19001. 322. Gelaufene Fernauktion Juwelen
800 HUF
11
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló, 2 pár, jelzett, d: 4,5 és 1,2 cm, nettó: 2,7 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván