15271.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/a köt.: Vom Theodulpass bis zum Schwarzenberg-Weisstor. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.