Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a törvényeket módosító jog... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/322/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000003/Magyarorszag-hatalyos-torvenyei-kiegeszitve-a-torvenyeket-modosito-jogszabalyokkal-I-k~II1737207
1737207
15281
322
Books: Law
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. I. kötet 1000-1877. Szerk.: Vladár Gábor: Bp., 1943, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászo-kötés, Corvina-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor