A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/322/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000003/A-magyar-kiralyi-penzugyminiszterium-ugykorere-vonatkozo-szolgalati-szabalyok-gyujtemeny~II1784373
1784373
15277
322
Books: Law
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati szabályok gyűjteménye. Bp., 1896, M. Kir. Államnyomda. Sérült félbőr kötésben.
: tánczos_gábor