15738.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.