Karl Imhoff: A csatornázás és szennyvíztisztitás kézikönyve. Bp., 1955, Dokumentációs ésé Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.