16077.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.