16297.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Gárdonyi Géza: Falusi verebek. Köznapi történet három felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.