Dante-emlékkönyv. Szerk.: Reiner János. Bp., 1924, Stephaneum. Sorszámozott: 283. sz. példány. Aranyozott, színezett keretlécekkel díszített fejezetkezdő lapokkal, a külső és belső címlapon színes miniatúra illusztrációval. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben.