16044.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
B. Eötvös József: A karthausi. I-II. kötet. (Egyben.) Regény. Bp.,1894, Ráth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.