Arany János kisebb költeményei. Második kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256+2 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.