Paulovits Pál (1892-1975): A Baglyason. Színezett rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/322/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Paulovits-Pal-1892-1975-A-Baglyason-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-29C39739-cm~II1754003
1754003
10156
322
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975): A Baglyason. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
: vörös_iván