Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/322/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Makray-jelzessel-Taj-hazakkal-Olaj-tempera-farost-jelzett-keretben-60C39780-cm~II1749700
1749700
10117
322
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
: vörös_iván