Weltweit Münzen

Zahl der Lose: 391

Zambia 2000. 5000K Ag Elefánt T:1 Zambia 2000. 5000 Kwacha Ag Elephant C:UNC Krause KM#140
30989.

Zambia 2000. 5000K Ag "Elefánt" T:1 Zambia 2000. 5000 Kwacha Ag "Elephant" C:UNC Krause KM#140

Rufpreis:
5 000 HUF
Zambia 2003. 1000K Ag Elefánt + 2000K Ag Elefánt + 5000K Ag Elefánt + 10.000K Ag Elefánt összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag Elephant + 2000 Kwacha Ag Elephant + 5000 Kwacha Ag Elephant + 10.000 Kwacha Ag Elephant in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina  Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188
30990.

Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Vegyes: Ausztrália 1945. 6P Ag VI. György + Ausztria 1958. 10Sch Ag T:1-,2- Mixed: Australia 1945. 6 Pence Ag George VI + Austria 1958. 10 Schilling Ag C:AU,VF
30991.

Vegyes: Ausztrália 1945. 6P Ag "VI. György" + Ausztria 1958. 10Sch Ag T:1-,2- Mixed: Australia 1945. 6 Pence Ag "George VI" + Austria 1958. 10 Schilling Ag C:AU,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
2007. 2E Római szerződés (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E Nemzetközi gyermekév (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft Gyermekmentő Szolgálat aranyozott + 2007. 50Ft Római Szerződés aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro Treaty of Rome (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro International Year of the Child (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft International Children Safety Service gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF
30992.

2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Vegyes érme tétel, 6 lapos, kissé sérült berakóban, közte osztrák, bolgár, német és horvát érmék T:vegyes Mixed coin lot in 6 page, slightly damaged album, with Austrian, Bulgarian, German and Croatian pieces C:mixed
30993.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes ~63db-os világpénz gyűjtemény kisméretű érmetartóban T: vegyes Mixed ~63pcs of world coins collection in small sized coin holder C:mixed
30994.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes ~110db-os világpénz gyűjtemény kisméretű érmetartóban T: vegyes Mixed ~110pcs of world coins collection in small sized coin holder C:mixed
30995.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF