Militaria

Zahl der Lose: 41

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalaggal T:3 Hungary 1873. Military Medal Br medal with ribbon C:F  NMK 231.
31095.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalaggal T:3 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with ribbon C:F NMK 231.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
9
1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya ritkább fehér, gyöngyház hátoldallal, mellszalaggal, pótolt dísztokban T:2 Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross 3rd Class with rare white pearly back, with ribbon, not in original case C:XF NMK 147.
31096.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" ritkább fehér, gyöngyház hátoldallal, mellszalaggal, pótolt dísztokban T:2 Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" with rare white pearly back, with ribbon, not in original case C:XF NMK 147.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 249.
31097.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 249.

Rufpreis:
1 600 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-
31098.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:3  Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration with ribbon C:F NMK 275.
31099.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:3 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with ribbon C:F NMK 275.

Rufpreis:
2 000 HUF
~1914-1918. Vitézségi gomblyukjelvény, zománcozott és aranyozott (20x22mm) T:2
31100.

Rufpreis:
5 000 HUF
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, negyedszeri adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal, eredeti dísztokban. Szign.: Leisek T:2,2- ph.  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time hallmarked on edge Ag decoration with ribbon, in original case. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 132.
31101.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, negyedszeri adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal, eredeti dísztokban. Szign.: Leisek T:2,2- ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon, in original case. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error NMK 132.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br változat modern mellszalaggal. Szign.: Leisek T:2- ezüstözés szinte teljesen lekopott Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated Br type with modern ribbon. Sign.: Leisek C:VF silver plating almost completely worn off NMK 129.
31102.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br változat modern mellszalaggal. Szign.: Leisek T:2- ezüstözés szinte teljesen lekopott Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated Br type with modern ribbon. Sign.: Leisek C:VF silver plating almost completely worn off NMK 129.

Rufpreis:
5 000 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, wit ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK: 133.
31103.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, wit ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK: 133.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
10
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31104.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

Rufpreis:
1 800 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (17mm) T:2
31105.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (17mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon T:3 fül nélkül, fúrt,  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:F without ear, drilled NMK 295.
31106.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon T:3 fül nélkül, fúrt, Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:F without ear, drilled NMK 295.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF