15752.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.