15705.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Egmont Colerus két műve: Az egyszeregytől az integrálig; A ponttól a négy dimenzióig; A búvár könyvei V., és VIII. kötet, Bp.,é.n,Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik címlapja szakadt, kissé kopottas borítóval.