Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Képekkel díszítette Neogrády Antal. Bp.[1926], Athenaeum, 218+2p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.