15486.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót