Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1934, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
A szerző által aláírt, dátumozva.