16325.
321. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Garay János összes munkái III. kötet. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos. Első teljes kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.