A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/321/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~2000015/A-katolikus-ut-Szerk-Possonyi-Laszlo-Angelus-katolikus-konyvek-Bp-1942-Timar-Kiadoi-~II1778486
1778486
15935
321
Books: Other languages
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor