11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition