11202. 321. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Hattyús porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, jelzés nélkül, kopásokkal, 13×12×6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván