cca 1920 Parádi szőlőmosó és talpas pohár, kézzel festett, jelzett (Pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/321/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Glaser~500008/cca-1920-Paradi-szolomoso-es-talpas-pohar-kezzel-festett-jelzett-Parad-kopott-m15-e~II1774747
1774747
11222
321
Glass-objects
Beschreibung: cca 1920 Parádi szőlőmosó és talpas pohár, kézzel festett, jelzett (Parád), kopott, m:15 és 10 cm
: vörös_iván