Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple i... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/321/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Japan-par-szinhazban-Olaj-vaszon-Japanese-couple-in-theater-Oil-on-canv~II1625746
1625746
10329
321
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple in theater. Oil on canvas. 85x70 cm
: vörös_iván