18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm