30943.
320. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 200 HUF
1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűr jelvénnyel, erdeti, sérült tokban, adományozói okirattal az "Építésügyi és Városfejlesztési Minisztérium"-tól, Dr. Ábrahám Kálmán aláírásával T:1-