Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~2000017/Aszlanyi-Karoly-Kalandos-vakacio-Gugi-Sandor-rajzaival-Bp-1957-Minerva-Kiadoi-illusztrC3~II1616748
1616748
17277
320
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: molnar_janos
Katalognummer: