Szepesi Imre: Latin mondattan gyakorlatilag előadva. II. rész: Mondatkötés. Szepesi Imre kegyes tanítórendi tag által Kühner és egyéb szerzők után. A tanuló ifjúság használatára. Pest, 1872, Kocsi Sándor, VIII+300+52 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, jó állapotban.