Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~2000010/Bertrand-Russel-Hazassag-es-erkolcs-Forditotta-Benedek-Marcell-Bp-1934-Kaldor-Konyvkia~II1740697
1740697
16733
320
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
: vörös_iván