2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.