Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000013/Thelemann-Otto-Kalvin-elete-Magyarra-atdolgozta-Farkas-Jozsef-Pest-1871-Hornyanszky-Victo~II1769676
1769676
16825
320
Books: Religion
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Thelemann Ottó: Kalvin élete. Magyarra átdolgozta: Farkas József. Pest, 1871, Hornyánszky Victor, 1 t.+106+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, foltos borítóval.
: ra