Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford.: György Tamás. Bp., é.n... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000001/Salvador-de-Madariaga-Columbus-Kristof-Ford-Gyorgy-Tamas-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-aran~II1748922
1748922
16114
320
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford.: György Tamás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: vörös_iván