16002.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Nagyszalonta 1606-1906. Szerk.: Dr. Móczár József. Nagyszalonta, 1906, Székely J. Jenő, 1 t. (címkép)+ [2] + IV + 3-282 p. Kihajtható festett, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, restaurált kötéssel, néhol kissé foltos lapokkal, Arany János levelének kihajtható hasonmása hiányzik, Leventekönyvtári bélyegzővel. 'Fennállásának 300 éves ünnepe emlékéül tisztelettel ajándékozza Nagyszalonta városa. 1906. május hó.' címkével az elülső kötéstábla belsején.