Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000001/Holub-Emil-A-Fokvarostol-a-masukulumbek-orszagaba-1883-1887-es-kivonat-a-Het-ev-AfrikC3~II1773207
1773207
16004
320
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a "Hét év Afrikában" cÃmű műbÅ‘l 1872-1879]. 1-2. köt.
Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet cÃmlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.
: tánczos_gábor