16039.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+44 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel, ajándékozási sorokkal.