Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000001/Cholnoky-Jeno-A-Fold-titkai-I-A-napsugar-diadala-Bp-1930-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-aranyo~II1705045
1705045
16033
320
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.
: tánczos_gábor