16059.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.