16180.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.