16055.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
9
Al. G. GăleÅŸescu: Sinaia et les environs. Bucharest, 1903, I. V. Socecu. Három kihajtható térképpel, francia nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, az egyik térkép kijár, az elülsÅ‘ borÃtón kis sérüléssel.